Mailini Bırak! Hiçbir Fırsatı Kaçırma
sepetim
Hesabım   /   Yeni Kayıt

HAKKIMIZDA VİDEOMUZU İZLEYİN

bodydrom Hakkında video

Bodybuilding ile ilgili çalışmalara 1990 yılında başladık. O günden bu güne geçen uzun yıllar içinde yine bir çok Türkiye, Avrupa ve ve hatta dünya şampiyonuyla çalışma ve bilgilerinden istifade etme imkanı bulduk. Severek başladığımız bu spor daha sonra işimiz haline geldi.

2001 yılında e-ticarete başladık. İnternet yeni yeni yaygınlaşıyordu. 2001 yılında Türkiye'nin ilk fırsat sitesi olan GününFırsatı.com'u kurduk. Bu sitenin spor kategorisinde hem spor malzemeleri hem de sporcu gıdaları satmaya başladık. Türkiye'de sporcu gıdalarını online olarak satmaya başlayan ilk 3 siteden birisiyiz. Uzun yıllar sporcu gıdaları satmamızdan dolayı, hem bu sporu yapan, hem de sporcu gıda takviyeleri kullanan pek çok müşterimizle tanışma imkanı bulduk. Yaptığımız sohbetlerde onlardan aldığımız geri dönüşlerle bu ürünlerin hangileri gerçekten işe yarıyor hangileri ise sadece markanın adından dolayı satıyor görmüş olduk. Konu sporcu gıdaları ise, 2001 yılından beri sporcu gıdası satan bizden iyi bu konuyu kim bilebilir ki. Bu konudaki bilgilerimizi youtube kanalımızın videolarında sizlerle paylaşacağız. Kanalımızın adı Bodydrom Akademi.

2005 yılında Bodybuilding ve Fitness konularında çok derin bilgisi ve bu konularda 10'un üzerinde kitabı olan Erol Uğur ile tanıştık. Kendisiyle 2005 yılında Sportmeniz.biz adlı siteyi açtık. Bu sitede yüzlerce egzersizin yapılış şekli renkli resimleri ve geniş açıklamalarıyla anlatılıyor. Hangi egzersiz hangi kası çalıştırıyor, bu egzersiz doğru şekilde nasıl yapılıyor, hangi ekipmanlar kullanılıyor bunların hepsini orada anlatıyoruz. Ayrıca bu sitede sporcu beslenmesi ile ilgili de çok değerli ve geniş bilgiler var. Ziyaret etmenizi öneririz.

2009 yılına geldiğimizde sadece Bodybuilding ve Fitness ürünleri satan ayrı bir internet sitesi daha kurduk. Bu sitenin adı Bodydrom.com.

Drom, yığın anlamına geliyor. BodyDrom ise Body ile ilgili yığınla ürünü bizde bulabileceğiniz anlamında. 2010 yılında ise kendi tescilli markamız olan Bodydrom markasıyla Bodybuilding sporcuları için hem antrenmanda hem de dışarıda giyebilecekleri sporcu giysilerini üretmeye başladık. Şimdi ise sadece internetten değil de ürünleri görerek ve deneyerek alabileceğiniz Türkiye'nin en kapsamlı Body ve Fitness mağazası ile karşınızdayız. Mağazamız İstanbul Bahçelievler'de. Tüm spor severleri sitemize veya mağazamıza bekleriz.


© 2002-2019
Bizi Takip Edin!

Kredi Kart Logo Şeridi