Mailini Bırak! Hiçbir Fırsatı Kaçırma
sepetim
Hesabım   /   Yeni Kayıt

BODYDROM FITNESS VE BODYBUILDING MAĞAZAMIZDA NELER VAR?

Bodydrom Bahçelievler Mağazası

Türkiye'nin Tam Teşekküllü Fitness ve Bodybuilding Mağazası

Bodydrom mağazamızda yüzlerce sporcu giysisini görerek deneyerek alabilirsiniz. Body pantolonlar, t-shirtler, atletler ve şortlar sizi bekliyor. Ayrıca aksesuar grubunda ağırlık eldivenleri, ağırlık kemerleri, bileklikler. Plakalar ve istediğiniz ölçüde barlar. Düz barlar, Z barlar, S barlar, V barlar ve triceps halatı. diğer sporlar için boks torbaları, boks eldivenleri, punchingball topları. futbol için kaleci eldivenleri. Hepsi sizin için.

Bodydrom Mağazası Diğer Resim

Bayanlar sizleri de unutmadık. Sporcu giysileri bölümünde sizin için de taytlar ve büstiyerlerimiz var. Son yılların gözde egzersiz sistemlerinden Pilates ve Yoga için ihtiyacınız olan her şey. Pilates topları, pilates ve egzersiz bantları, pilates minderleri, pilates çemberleri. Twister disc ile müziği açın ve kıvırmaya başlayın. Eğlenceli bir şekilde forma girin. Karın aletleri, bacaklarınızın daha güzel görünmesini sağlayacak bacak çalışma aletleri. Bayanları da mağazamıza bekliyoruz.

Bodydrom Mağaza Önden Görünüm

Mağazamıza ulaşım çok kolay. Mağazamız Bahçelievler'de. Bakırköy, Bahçelievler, Ataköy ve Şirinevler'in tam ortasında. E5 üzerinde Merter, İncirli, Havalimanı istikametine giderken Şirinevler'e gelmeden Metroport AVM'yi geçer geçmez yan yola girin. 500 metre ileride Memorial hastanesini geçmeden hemen yanından Behçelievler Yayla yönüne sapın. Çok büyük Fizik Tedavi Hastanesini göreceksiniz. Tam karşısında Ali fuat Paşa Caddesi No 8'deyiz. Sitemizin iletişim bölümündeki haritadan da kolayca bulabilirsiniz.

Kendi aracıyla gelecek misafirlerimiz için iki araçlık otoparkımız mevcut. Bunların dolu olması halinde ise hemen arka komşumuz 3 katlı İspark otoparkı. Burada otopark derdiniz yok. Toplu ulaşım kullanacak olan misafirlerimiz Bahçelievler metro veya metrobüs duraklarından 10 dakikada mağazamıza yürüyerek gelebilirler.


© 2002-2019
Bizi Takip Edin!

Kredi Kart Logo Şeridi